Wydarzenia

Komunikat Dyrektora

Szanowni Państwo – Rodzice Uczniów, Uczniowie
Szkoły Podstawowej Nr 64 im. T. Kościuszki w Krakowie!

Z uwagi na brak możliwości zapewnienia bezpieczeństwa Państwa Dzieciom, co może zagrozić bezpośrednio Ich zdrowiu, zmuszona jestem zawiesić zajęcia dydaktyczne w dniu 10 kwietnia 2019 r. (środa). W świetlicy szkolnej będą sprawowane tylko zajęcia opiekuńczo – wychowawcze. W związku z powyższym jeśli możecie Państwo zapewnić opiekę dziecku proszę  o nieprzysyłanie go do szkoły.

W dniu 10 kwietnia 2019 r. kuchnia będzie wydawać posiłki. Do godziny 16.00  w dniu dzisiejszym (wtorek) prosimy zgłaszać rezygnację z obiadu na środę 11.04.2019r. Informację można zgłosić na numer telefonu:792 740 203 lub 500 798 571.

Decyzje dotyczące kolejnych dni będą podejmowane na bieżąco. Zwracam się do Państwa z prośbą o śledzenie informacji na stronie internetowej szkoły oraz wiadomości przesyłanych za pośrednictwem dzienniczka elektronicznego.

Prosimy Państwa oraz Dzieci nadal o wyrozumiałość i życzliwość.

Z poważaniem
Barbara Pogoda – Dyrektor Szkoły

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme