Wydarzenia

Akademia Bezpiecznego Puchatka

W I półroczu roku szkolnego uczniowie klas 1 uczestniczyli w XII edycji programu edukacyjnego „Akademia Bezpiecznego Puchatka”.


Nauczyciele wychowawcy klas 1 w oparciu o przekazane materiały od organizatora programu przeprowadzili zajęcia z uczniami, których celem była edukacja i poprawa bezpieczeństwa dzieci, które rozpoczynają swoją naukę w szkole, oraz wytworzenie u dzieci naturalnych sposobów unikania i reagowania na zagrożenia. Na podsumowanie udziału w programie
uczniowie pracując z komputerem, rozwiązywali Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa. Za udział uczniów w programie szkoła otrzymała Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme