Wydarzenia

Początek roku szkolnego 2017/2018

Skończyły się wakacje i nadszedł czas rozpoczęcia kolejnej edukacyjnej przygody.

4 września 2017 roku o godz. 900 w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2017/2018. Na uroczystym apelu pani dyrektor Barbara Pogoda i wicedyrektor pani Elżbieta Grządziel powitały bardzo serdecznie uczniów, a w szczególności pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy przybyli do naszej szkoły oraz rodziców i grono pedagogiczne. Następnie pani dyrektor przekazała informacje na temat organizacji pracy szkoły w roku szkolnym 2017/18. Życzyła wszystkim wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

Po części oficjalnej uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme