Wydarzenia

Europejski Dzień Języków

Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w obchody Europejskiego Dnia
Języków, który obchodzony jest 26 września. W ramach przygotowań do tego wydarzenia uczniowie klas IV – VII wyszukiwali najważniejsze informacje i ciekawostki dotyczące wybranych krajów europejskich, jak również zapoznawali się z podstawowym słownictwem w językach tych krajów. Następnie w kilkuosobowych grupach wykonywali plakaty prezentujące dany kraj.
W ramach lekcji języka angielskiego dzieci przygotowały plakaty na temat: Wielkiej Brytanii, Niemiec, Grecji, Norwegii, Austrii, Czech, Słowacji, Portugalii, Hiszpanii, Chorwacji, Włoch, Rosji, Ukrainy.
Podczas lekcji języka francuskiego siódmoklasiści przygotowali prace o Francji.
Najładniejsze plakaty zostały zaprezentowane na wystawie w hallu na I piętrze.
Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme