Wydarzenia

Magiczna Unia Europejska

8 listopada uczniowie klasy 6a wybrali się na Politechnikę Krakowską, gdzie wzięli udział w warsztatach pt.: „Unia Europejska”. Na początku każdy mógł wykazać się wiedzą na temat krajów, waluty oraz instytucji działających na terenie Unii Europejskiej. Następnie odbyliśmy krótki „spacer” po Londynie – stolicy Wielkiej Brytanii. Naszą podróż zakończyliśmy, odwiedzając magiczny świat Harry’ego Pottera.

Uczniowie zostali przydzieleni do czterech domów (Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff i Ravenclaw), w których walczyli o zwycięstwo w Turnieju 4. Domów. Chcąc zdobyć punkty dla swojego domu, uczniowie mieli wykonać różne zadania, np.: wykonać różdżki, złoty znicz, wykazać się wiedzą na temat książek Harry’ego Pottera, czy napisać krótki artykuł do magicznej gazety.

Rywalizację wygrał Gryffindor! Serdecznie gratulujemy!

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme