Występ klas IV b i VI c

Uczniowie klasy IV b i VI c wraz z wychowawcami przygotowali wspaniałe przedstawienie na temat Niepodległości.
Pierwszy raz przedstawili je naszej szkolnej społeczności. Było to dn. 10 XI.

Kolejna okazja nadarzyła się dziś, tj. 23 XI bowiem zostaliśmy zaproszeni przez siostry albertynki do Kuchni św. Brata Alberta przy ul. Woronicza 3 b.
Od pewnego czasu współpracujemy z Fundacją „Po pierwsze Człowiek”, dla której zbieraliśmy m.in herbatę, ciastka, skarpetki – przeznaczone dla podopiecznych fundacji.
Występ naszych uczniów tak bardzo spodobał się widzom, że oklaski odbyły się na stojąco, a na twarzach podopiecznych fundacji malowało się ogromne wzruszenie. Nie wiadomo czy kiedykolwiek ci ludzie byli w teatrze, a nasze dzieci ofiarowały im namiastkę prawdziwej sceny.
Było to miłe, gdy po przedstawieniu podopieczni podchodzili i osobiście gratulowali pięknego występu.
Była to prawdziwa lekcja wychowawcza!