NASZE SPORTOWE OSIĄGNIĘCIA

Biegamy, gramy i świetnie się mamy  🙂

Uczniowie naszej szkoły dzielnie reprezentują naszą placówkę w wielu zawodach sportowych.
Rywalizujemy z innymi szkołami w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Od września wystartowaliśmy m.in. :
– w Jesiennych Sztafetowych Biegach Przełajowych (sztafeta naszych dziewcząt zajęła VIII miejsce)
– w Turniejach Koszykówki dziewcząt i chłopców
– w Turniejach Indywidualnych i Drużynowych w tenisie stołowym (Kaja Dragun i Alicja Berlińska zajęły wysokie – IV miejsce)
– w naszych szkolnych mistrzostwach w tenisie stołowym triumfowali:
DZIEWCZĘTA : I. Kaja Dragun, II. Amelia Oryl, III. Elżbieta Kuś
CHŁOPCY : I. Julian Masłowski, II. Grzegorz Prażuch, III. Mikołaj Tylek

– W zawodach w pływaniu indywidualnym i drużynowym dziewcząt (VII miejsce Julii Małysza i sztafety 8x50m stylem dowolnym)
– W Mistrzostwach Krakowa w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców (obecnie jesteśmy w trakcie rozgrywek)
Naszym reprezentantom gratulujemy i życzymy powodzenia  🙂