Szlachetna Paczka

W tym roku szkolnym nasza uczniowska społeczność postanowiła dołączyć się do tysięcy ludzi w Polsce, którzy przygotowali tzw. Szlachetną Paczkę. Wybraliśmy trzy rodziny i … zaczęliśmy robić zakupy. W koszykach pojawiły się środki czystości, artykuły spożywcze codziennej potrzeby, ale nie zabrakło też słodyczy i „drobiazgów”, które umilą życie biednym, np. ramek na zdjęcia, sztucznych kwiatów lub maskotek. W związku z tym, że wybrane przez nas rodziny potrzebowały np.węgiel na zimę lub prosiły o środki na generalny remont instalacji wodnej, przekazaliśmy także pieniądze.
Bardzo dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy włączyli się do pomocy.
W akcję zaangażowały się dzieci z klas: I c, III b, III e, VI b, VI c oraz VII c.
W ramach podziękowania otrzymaliśmy dyplom dla szkoły oraz pismo, które prezentujemy obok.