Wydarzenia

Mamy mistrzostwo!

Nasze zawodniczki osiągnęły najwyższe miejsce na podium w Krakowie, walcząc w halowym turnieju piłki nożnej. Zgłoszono naszą szkołę do grona czterech najlepszych drużyn w mieście, co wywalczyliśmy sobie w tamtym roku.
Tym razem nie pozwoliliśmy na to, żeby puchar czmychnął nam sprzed nosa, choć rywalki deptały nam po piętach. Nasza reprezentacja składała się z dwóch składów: 1. klasy IV – VI oraz 2. klasy VII.
Reprezentacji starszych dziewczyn należą się gratulacje za bardzo dobrą postawę i chęć do walki pomimo zajętego 4 miejsca. Duże uznania dla naszej bramkarki, Natalii Cichoń, która wykazała się niejednokrotnie świetnym refleksem oraz pewnym chwytem.
Natomiast młodszym dziewczynom ten dzień przyniósł jeszcze więcej emocji. Po rozegraniu
wszystkich meczy okazało się, że do wyłonienia zwycięzcy turnieju potrzebna będzie dogrywka. Siły były tak wyrównane, że i tym razem nie udało się rozstrzygnąć tego, kto zostanie mistrzem Krakowa w halowej piłce nożnej. Sędzina zarządziła rzuty karne. Emocje sięgały zenitu. Każdy mocno trzymał kciuki. I stało się! Wygraliśmy! Nasze złote dziewczyny wykazały się niesamowitymi umiejętnościami i do samego końca skoncentrowane dojechały do stacji „Mistrzostwo”. Fala szczęścia rozlała się wśród zawodniczek, a zadowolenie i duma z nich pośród nauczycieli wychowania fizycznego nieustająco wzrasta.
Ach…co to były za emocje!!
Gratulujemy zwycięstwa!

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme