PONIEDZIAŁKOWY SPORTOWY ZAWRÓT GŁOWY

Pierwsze półrocze za nami, a na karku ferie zimowe. Warto się odstresować i zaprezentować swoje umiejętności sportowe.

W poniedziałek, 5 lutego od rana naszą salę gimnastyczną wypełniały ogromne emocje związane z rywalizacją między klasami szóstymi i siódmymi.

Uczniowie klas VI rozegrali między sobą turniej minisiatkówki, a siódmoklasiści – koszykówki. Chociaż wiemy, że podczas tych turniejów chodzi tylko  o wspólną zabawę, to każdy starał się jak najlepiej i dawał z siebie wszystko.

Kibice podziwiali i gorąco oklaskiwali najpiękniejsze akcje, a Pani Dyrektor, Barbara Pogoda gratulowała i wręczała nagrody.

Życzymy Wam miłych, zdrowych i aktywnych ferii zimowych!