Dzień Otwarty Szkoły

Dzień Otwarty to szczególne wydarzenie wpisane w kalendarz stałych uroczystości naszej szkoły.
7 marca 2018 roku na spotkanie przybyli zaproszeni Goście: Przedszkolaki wraz z Rodzicami. Na dzieci czekało wiele atrakcji. Przedszkolaki obejrzały przedstawienie „O tym jak księżniczka się zmieniła, czym wszystkich zaskoczyła”, w którym wystąpili uczniowie z klasy 2a i 3a. Następnie dzieci zwiedziły szkołę a w sali gimnastycznej dały upust swoim emocjom, bawiąc się do woli. Każde dziecko miało możliwość zakręcenia kołem fortuny, losując tym samym drobny upominek. Były także przygotowane kolorowanki, po które maluchy chętnie sięgały, a w wolnych chwilach częstowały się słodyczami.
Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały dyplomy. Dzień Otwarty dostarczył wielu wrażeń dzieciom,
rodzicom i nauczycielom.​​