Kultura Ludowa

12 III 2018 odbył się ostatni już (trzeci) etap konkursu Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali. Jak pisaliśmy wcześniej, uczniowie naszej szkoły (z klas V – VII) przygotowywali się do niego od początku roku szkolnego, uczestnicząc w spotkaniach z panią etnograf oraz biorąc udział w warsztatach w Muzeum Etnograficznym.

Bardzo miło jest nam poinformować, że nasz siódmoklasista, Jaś Gospodarek zajął miejsce na podium. Jury przyznało mu trzecie miejsce!
Bardzo dobrą lokatę osiągnął też drugi spośród naszych siódmoklasistów, który przeszedł do finału: Kuba Okrzesik, zajmując piąte miejsce. To były wyniki rozgrywek indywidualnych.
Natomiast uczniowie klas V – VI brali udział w rozgrywkach grupowych i tak drużyna w składzie: Natalia Migas, Zosia Żebrowska i Sebastian Wójcik zajęła siódme miejsce.
Serdecznie gratulujemy tak dobrych wyników!
Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z ostatniego etapu konkursu