Targi Zawodów

W ramach zajęć doradztwa zawodowego uczniowie klas VII udali się na Targi Zawodów organizowane w Kraków Expo przy ul. Galicyjskiej. Podczas spacerów po ogromnych pawilonach wystawienniczych można było zapoznać się z ofertą edukacyjną prawie wszystkich szkół średnich województwa małopolskiego. Były to nie tylko licea ogólnokształcące, ale technika i szkoły zawodowe.

Można było także wykonywać pewne doświadczenia pod kierunkiem nauczycieli oraz obserwować, co robią uczniowie danej szkoły w ramach pokazu. Zainteresowaniem cieszyły się szkoły o przeróżnych profilach: gastronomicznym, informatycznym, ale także kosmetycznym lub mechanicznym.
Nasi uczniowie będą decydowali za rok, dokąd skierują swe kroki, by nadal kształcić się.