Wydarzenia

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

FAMOUS PEOPLE IN BRITAIN

W marcu uczniowie klas IV – VII naszej szkoły mieli możliwość wziąć udział w konkursie na prezentację multimedialną w języku angielskim na temat „Famous people in Britain”. Na konkurs wpłynęło kilkanaście prezentacji przedstawiających sylwetki przeróżnych sławnych Brytyjczyków: od Królowej Elżbiety II, poprzez Emmę Watson, aż po kultowy zespół Queen. Jury złożone z nauczycieli języka angielskiego miało twardy orzech do zgryzienia, bowiem wszystkie prezentacje były bardzo bogate zarówno pod względem treści, jak i poziomu wykonania.

Ostatecznie wyłoniono następujących zwycięzców:
I miejsce – Zofia Żebrowska z kl. V c – Harry Potter
II miejsce – Julia Zaczek z kl. VI c – Michael Jordan
III miejsce – Weronika Salawa z kl. V b – Ed Sheeran

Zwycięzcom gratulujemy, a efekty ich pracy możecie podziwiać tutaj:

I miejsce – Harry Potter

II miejsce – Michael Jordan

III miejsce – Ed Sheeran

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme