Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy 2018

Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy wyruszy 14 kwietnia o godzinie 10:00 z placu Szczepańskiego. W tym roku jedziemy w eleganckim stylu retro łącząc siły z ekipą Tweed Ride. Organizatorzy zachęcają wszystkich uczestników do przyjechania w stylowych ubraniach – czekają nagrody i dla dzieci, i dla dorosłych! Wśród uczestników zostaną również rozlosowane miesięczne vouchery od Wavelo.
Zaplanowana trasa ma ok. 10 km. Jedziemy ulicami:  Plac Szczepański – Szczepańska –
Rynek Główny – Sienna – Gertrudy – Podwale – Powiśle – Zwierzyniecka – Krasińskiego –
Mickiewicza – Słowackiego – Pawia – Tunel – Lubomirskiego – Rondo Mogilskie – Mogilska –
Al. Jana Pawła II – plac w parku Lotników Polskich (grafika w załączniku).

Zakończymy przejazd około godziny 11:30 w Parku Lotników Polskich i piknikiem dla chętnych.
UWAGA: Podczas przejazdu opiekę nad dzieckiem sprawują jego rodzice lub
opiekunowie prawni!
Trasę i szczegóły przejazdu znajdą Państwo pod poniższym linkiem:
http://kmr.org.pl/szkolny-masowy- przejazd-rowerowy- 2/