Wydarzenia

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

Uczniowie klasy 3e eksperymentują

W dniu 13 kwietnia uczniowie klasy 3e wybrali się do Centrum Młodzieży im. Jordana, aby ponownie wziąć udział w warsztatach z cyklu „W krainie eksperymentów”. Tym razem poznali zasady unoszenia się balonów, znaleźli odpowiedź na pytanie, w jaki sposób wybuchają wulkany oraz jak wykonuje się fajerwerki. Podczas zajęć praktycznych dzieci przekonały się, że można malować na mleku i kefirze oraz wykonały samodzielnie zabawkę relaksacyjną z mąki, wody , mydła i balonika.
Na koniec wszyscy obejrzeli film z cyklu „Byli sobie wynalazcy”, poznając życiorys Marii
Skłodowska-Curie.
To był bardzo interesujący dzień.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme