Wyciecza do Korzkwi

Uczniowie klasy V b w ramach Dnia Dziecka wybrali się na wycieczkę turystyczno – krajoznawczo – integracyjną do Korzkwi. Na początku pobytu pan kierownik ośrodka poinformował wszystkich o przepisach panujących na terenie obszaru, gdzie mieliśmy spędzić cały dzień. Następnie udaliśmy się na warsztaty robienia pizzy.
Każdy mógł przygotować do smaku swoją część, aby ją spożyć po upieczeniu. Następnie uczestniczyliśmy w grze terenowej, a kolejnym punktem programu była „Gra o flagi”. W przerwach można było stanąć przy bilardzie, grze stolikowej „Piłkarzyki” lub przy tzw. cymbergaju. Atrakcją był także paintball, gdy strzelaliśmy do celu. Emocje sięgały zenitu! Pogoda sprzyjała miłemu spędzeniu czasu.

Polecamy wycieczkę do Korzkwi!