FESTYN AWF „O UŚMIECH DZIECKA”

Pierwsze dni czerwca, siedzimy w szkole, za oknem piękna, słoneczna pogoda
Po Dniu Dziecka zostało tylko wspomnienie, a tu zaproszenie 🙂 . Studenci z AWF-u jak co roku zapraszają nas na festyn „O uśmiech dziecka”. Szybko się organizujemy i 6 czerwca wyruszamy kolorową kolumną w kierunku pobliskiej AWF. W tym roku stanowisk jest bez liku. Nie bardzo wiadomo, od czego zacząć i co wybrać. Jest dużo pokazów tanecznych. Można się spotkać z medalistą Igrzysk Paraolmpijskich w Pjongczangu Igorem Sikorskim i oglądnąć sprzęt, na którym wywalczył medal. Można pograć w szachy, w rugby, w piłkę nożną, potańczyć, sprawdzić się na różnorodnych torach przeszkód i bawić się i bawić się bez końca.
Szkoda, że tak szybko minęło kilka godzin. Wracamy z uśmiechem do szkoły. Wszystko się
pięknie udało i znowu będzie się pięknie wspominało 🙂 .