Wydarzenia

Małopolska Noc Naukowców

Nasi uczniowie, uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez pracowników Laboratorium Biologii Rozwoju Małopolskiego Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Młodzi naukowcy poszukiwali odpowiedzi na pytanie: Jak odżywia się komórka?
Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii mikroskopowych udało im się zaobserwować to, czego nie widać gołym okiem. Niezapomnianym przeżyciem była również wizyta w Centrum Edukacji Przyrodniczej, które urzekło bogactwem eksponatów. Uczniowie poznali tajniki pracy naukowców oraz poszerzyli swoje zainteresowania. Organizatorami wyjścia dla uczniów były panie: Zofia Rudnicka – nauczyciel przyrody oraz Kamila Osuch – nauczyciel biologii.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme