Wydarzenia

Wycieczka klas czwartych

Na początku października uczniowie wszystkich klas czwartych wybrali się na wycieczkę integracyjną do Ojcowa i Doliny Będkowskiej. Dla dzieci była to wspaniała okazja, by lepiej poznać swoich kolegów i spędzić wspólnie czas poza salą lekcyjną.
Pierwszym etapem wycieczki była wędrówka po Ojcowskim Parku Narodowym, gdzie mogliśmy podziwiać wspaniałe widoki. Byliśmy w świetnych humorach i nie zepsuł ich nawet jesienny deszcz, który zaskoczył nas w czasie spaceru. Nie poddaliśmy się! Wyciągnęliśmy parasole, płaszcze przeciwdeszczowe i dziarskim krokiem ruszyliśmy w dalszą drogę. Opłaciło się! Niedługo potem zza chmur wyjrzało słońce i nie opuściło nas już do końca dnia.
Następnie pojechaliśmy do ośrodka „Brandysówka” w Dolinie Będkowskiej. Tam urządziliśmy ognisko – w końcu po tak długiej wędrówce byliśmy bardzo, ale to bardzo głodni. Posililiśmy się i czym prędzej rozpoczęliśmy wspólną zabawę. Graliśmy w różne gry i bawiliśmy się na placu zabaw. Nic dziwnego, że w drodze powrotnej zabrakło nam sił. Zresztą, kto nie byłby zmęczony po tak aktywnym dniu?
Pomimo tego, w świetnych humorach, wróciliśmy do szkoły i z niecierpliwością czekamy na następny wyjazd.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme