TARGI PRACY I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI „ŚWIADOMIE DO CELU”

„Świadomie do celu” to temat przewodni Targów Pracy i Przedsiębiorczości, które 18 października odbyły się w TAURON Arenie Kraków. Organizatorem wydarzenia był Grodzki Urząd Pracy w Krakowie.
Uczniowie klas VII i VIII udali się tam razem ze swoimi wychowawcami i nauczycielem doradztwa zawodowego, by zapoznać się z tematyką takiego spotkania.

Uczestnictwo w wydarzeniu było okazją dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy do zapoznania się aktualną sytuacją panującą na lokalnym rynku pracy, szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez wystawców, planami rekrutacyjnymi firm, które poszukują pracowników, a także do bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami.