Wydarzenia

Halloween

31 października w krajach anglojęzycznych obchodzone jest święto Halloween. W naszej szkole na lekcjach języka angielskiego uczniowie mogli dowiedzieć się czegoś więcej o tym święcie oraz poznać słownictwo związane z obchodami Halloween. Chcąc umilić świętowanie, graliśmy w grę kahoot oraz w bingo zarówno w języku angielskim jak i norweskim.
Uczniowie mogli w tym dniu ubrać się na pomarańczowo, przynieść pomarańczowy lunch lub przebrać się za czarodzieja lub czarodziejkę, za co otrzymywali mały, słodki upominek. Sala językowa została odpowiednio przystrojona na tę okazję, a chętni uczniowie mogli przynieść wydrążone dynie
nazywane Jack O’Lantern.

A oto dynie przygotowane przez uczniów: Monika Skoczyńska, Julia Małysza, Bartek Zdzieszek, Sebastian Kucharski, Natalia Migas, Zosia Jędrychowska, Maria Jędrychowska, Dawid Sarota, Patrycja Sarota.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme