Mikołajki w Kopalni Soli Bochnia

7 grudnia 2018 r. uczniowie kl.I c wyruszyli do kopalni soli w Bochni na spotkanie ze św. Mikołajem. Wizyta była pełna atrakcji. Dzieci obejrzały przedstawienie kukiełkowe pt. „Przygody Janka i Dziadka Mroza” przygotowane przez Teatr Lalek „Pinokio”. Uczestniczyli także w zabawie przy muzyce z chustą animacyjną poprowadzonej przez animatorów. W mikołajkowym kąciku plastycznym tworzyli ozdoby świąteczne. Oprócz tego przy muzyce dzieci mogły bawić się, tańczyć i pląsać.
Każdy z niecierpliwością oczekiwał spotkania ze św. Mikołajem. Ten dobroduszny święty wreszcie przybył i obdarował każdego uczestnika prezentem.
To były niezapomniane mikołajki!