„Kultura ludowa Małopolski”

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom!
Sandra Michalska oraz Wiktor Wedzicha (oboje z kl. VIII c) otrzymali wyróżnienia w konkursie fotograficznym „Kultura ludowa Małopolski” organizowanym przez Centrum Młodzieży im. Jordana w Krakowie.
Nagrody wręczała pani Anna Beiersdorf – nauczyciel, przewodnicząca jury, wieloletnia organizatorka konkursów dotyczących kultury ludowej.
Założeniem konkursu było zachęcenie uczniów do fotografowania otaczającej ich rzeczywistości, a konkretnie obiektów i wydarzeń będących tematem tego konkursu tj. architektury ludowej: drewnianych domów, stodół, szop, kapliczek przydrożnych itp., obrzędów i zwyczajów ludowych Małopolski.
Zachęcamy innych uczniów, by także brali udział w konkursach:)