Wydarzenia

Wiosenne turnieje klas V i VI

Na początku kwietnia uczniowie klas V i VI wzięli udział w wiosennych turniejach sportowych. Piątoklasiści rywalizowali w mini koszykówce, a szóstoklasiści w mini siatkówce.
Najważniejszą zasadą naszych zawodów było uczestnictwo jak największej liczby uczniów. Na zwycięzców czekały puchary i dyplomy wręczone przez panią dyrektor Barbarę Pogodę. Istotnym elementem naszej sportowej zabawy był doping. W tej gestii bezkonkurencyjni byli uczniowie klasy 5b, którzy przygotowali najpiękniejszą oprawę naszych zawodów.
W tym roku zwyciężyły zespoły klas 5b i 6a. Nie trzeba dodawać, że bawiliśmy się wspaniale.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme