Ocieplenie klimatu – o CO 2 biega?

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w projekcie edukacyjnym pt: „O ociepleniu klimatu – rozmowy w kontekście” zorganizowanym przez Ośrodek Kultury im. Cypriana Kamila Norwida w Krakowie. W ramach projektu dziesięcioro uczniów z klas siódmych oraz ósmych uczęszczało na wykłady prowadzone przez wykładowców krakowskich uczelni wyższych.
Zadaniem grupy projektowej było prowadzenie akcji edukacyjnej w naszej szkole oraz przygotowanie filmu edukacyjnego, do którego obejrzenia serdecznie zachęcamy.
Zwieńczeniem projektu było Spotkanie Młodych Ekologów w ramach Międzynarodowego Dzień Ziemi.
Skład grupy projektowej:
1. Nikola Gorczyca
2. Wiktor Jezierski
3. Wiktoria Knapik
4. Zofia Ogórek
5. Maria Palkiewicz
6. Natalia Radwan
7. Nikola Rokicka
8. Natasza Skrzypnik
9. Julia Zaczek
10. Gabriela Wychowańska
Opiekun grupy projektowej – Kamila Osuch

Film może obejrzeć tutaj.