Wydarzenia

Fraktal na Krakowskich Błoniach

W czwartek, 30 V 2019 r.  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w projekcie utworzenia fraktala na Krakowskich Błoniach. Wcześniej ćwiczyli  przed szkołą i w szkole. Na Błonia pojechało w sumie 156 uczniów z klas 5abc, 6abc, 7abc, 8bc wraz z nauczycielami: p. A. Frankiewicz, p.  M. Guzik, p. E. Karwat, p. J. Knapikiem, p. Iwoną Maryniak,  p. M. Pastułą,  p. P. Skwarkiem, ks.P. Suchym, p. T. Sklepek, i p. Kingą Wiczkowską.
Zdjęcia w szkole wykonała p. A. Czarnołęska i T. Sklepek. Z drona – pan Patryk Morzonek  (www.patrykmorzonek.pl)
Fraktal utworzyło 6561 uczniów z krakowskich szkół, czyli jest to liczba 3 do potęgi 8. Materiał z tego wydarzenia można było zobaczyć w Kronice Krakowskiej i Telexpresie. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe książki i certyfikaty.
Link do krótkiej informacji w kronic  https://liblink.pl/it9cOqGgsB   (od około 18 minuty)
link do zdjęć  https://liblink.pl/HVLMSsjqxT
Dziękujemy za tak liczny odzew!

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme