Wydarzenia

NASZE PIŁKARSKIE SUKCESY

W tegorocznych międzyszkolnych rozgrywkach piłkarskich naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny : dziewczęta młodsze, chłopcy młodsi i chłopcy starsi. Było bardzo trudno, poziom rozgrywek stał na wysokim poziomie, a do tego dołączyła się fatalna deszczowa pogoda, która powodowała ogromne kłopoty organizacyjne. Musimy pochwalić wszystkie nasze reprezentacje, bo rozegrały wspaniałe turnieje. Niestety, chłopcy po pierwszych sukcesach nie zakwalifikowali się do półfinałów. Z nawiązką nadrobiły
to dziewczęta, które przez eliminacje i półfinały przeszły „jak burza”. Ich gra sprawiła, że upatrywano w nich faworytki turnieju. Niestety, jak to w sporcie często bywa, kryzys przyszedł w najważniejszym momencie, podczas finałów. Pomimo wszelkich przeciwności nasze dziewczęta zdobyły wspaniałe III miejsce w Krakowie!
Przed nimi dalsze mecze na poziomie wojewódzkim. Już zanotowały świetny występ w Tarnowie i zakwalifikowały się do dalszych występów. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!
Skład naszych brązowych medalistek:
Maja Dudek, Zofia Wachowska, Wiktoria Jarzyna, Wiktoria Lizinkiewicz, Julia Chorabik, Ewa
Nawrocka, Elżbieta Kuś, Julia Cerek, Alicja Gospodarek, Katarzyna Radwańska.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme