Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą…

W ostatnim tygodniu roku szkolnego odbyło się spotkanie uczniów kl. I – VIII z przedstawicielami Komisariatu Wodnego Policji w Krakowie. Do naszej szkoły przybyli panowie: sztabowy Artur Horecki oraz sierżant sztabowy Mateusz Ogar, którzy zaczęli od słów: „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą…”.
Przedstawili podstawowe informacje dotyczące bezpiecznego spędzania letniego czasu nad wodą oraz poinformowali o możliwych zagrożeniach wynikających z lekkomyślności i brawury podczas wodnych zabaw.
Pod koniec spotkania był czas na zadawanie pytań, indywidualne rozmowy, mierzenie sprzętu (np. kamizelek ratunkowych) oraz … zdjęcia z panami:)