Wydarzenia

„Bezpieczna droga do szkoły”

Początek roku szkolnego, to szereg działań skierowanych do uczniów w celu poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” w naszej szkole gościliśmy funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji oraz Straży Miejskiej. Podczas zorganizowanych okolicznościowych zajęć, uczniowie klas I – III zostali zapoznani z zasadami
bezpiecznego poruszania się po drogach. Uczniowie klas I pod opieką nauczycieli udali się na przyszkolne skrzyżowanie, gdzie pod fachowym okiem funkcjonariuszy Straży Miejskiej ćwiczyli bezpieczne przechodzenie przez jezdnię. Podczas spotkania z uczniami klas IV, funkcjonariusze policji omawiali zagadnienia związane z przygotowaniem do uzyskania przez uczniów karty rowerowej po ukończeniu klasy IV.
W ramach akcji „Odblaski w szkole” w celu poprawy widoczności dzieci na drodze i ograniczenia wypadków z udziałem uczniów, wszyscy uczniowie klas I – IV zostali wyposażeni w elementy odblaskowe ufundowane przez sponsora.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme