Wydarzenia

Konkurs „Językowa podróż”

W nawiązaniu do organizowanego w szkole Święta Języków Obcych uczniowie wzięli udział w konkursie „Językowa podróż”. Na drzwiach sal znajdujących się na I piętrze szkoły zostały rozwieszone flagi, a na nich 9 zadań lub pytań quizowych w języku polskim dotyczących znajomości języków obcych. Uczniowie klas starszych, ale też i młodszych, chętnie zabrali wszystko, co potrzebne w podróży językowej, ale przede wszystkim wykazali ogromne chęci poszerzenia swoich językowych horyzontów. Zwycięzcami, którzy niemal bezbłędnie wykonali wszystkie zadania okazali się:
Zofia Żebrowska kl.7c (I miejsce)
Bartek Towpasz kl.7c (I miejsce)
Adam Piątek kl.7b (III miejsce)
Zwycięzcom serdecznie gratuluję a uczestnikom dziękuję za liczny udział!

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme