I MIEJSCE W DZIELNICOWYM TURNIEJU KOSZYKÓWKI

Zajęliśmy I miejsce w zorganizowanym przez naszą szkołę turnieju koszykówki drużyn mieszanych o Puchar Rady Dzielnicy III.
W zawodach uczestniczyły reprezentacje SP 2, SP 95 , SP 114 i SP 64. Turniej odbył się w hali KS Prądniczanka. Bardzo dziękujemy Zarządowi Klubu i pani Joannie Pierzchale-Cempurze za pomoc w organizacji imprezy.
Zwycięstwo dla naszej szkoły wywalczyli :
Berlińska Alicja, Nawrocka Ewa, Wachowska Zofia, Radko Joanna, Cerek Julia, Cerek Anna,
Prażuch Grzegorz, Mucha Mateusz, Leshkov Aleksander, Wójcik Sebastian, Stefańczyk
Nikodem, Kwiecień Jakub.
Najskuteczniejszymi zawodnikami turnieju zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 95 :
Weronika Harkabuzik i Jan Klocek.
Nagrody ufundowane przez Radnych Dzielnicy III wręczała pani Joanna Pierzchała-Cempura.
W sędziowaniu bardzo pomagały uczennice kl.8c: Hanna Kulczyńska, Oliwia Piątek i Wiktoria Wójcik.
Gratulujemy  🙂