Święta tuż, tuż…

Święta zbliżają się wielkimi krokami, już nie możemy się ich doczekać. W holu szkoły stoi piękna choinka, rozpoczął się kiermasz bożonarodzeniowy… a w naszej klasie – 1b – odbyły się niesamowite warsztaty kulinarne!
Od samego rana, za sprawą pierniczków świątecznych upieczonych przez jedną z mam, unosił się cudowny zapach. Każdy z uczniów zajął miejsce przy specjalnie przygotowanym stole. Korzystając z bajecznie kolorowych lukrów, posypek i koralików pełni zapału przystąpiliśmy do dekorowania ciasteczek.
Towarzyszyły nam oczywiście świąteczny zapał i wielka radość. Pomysłów na ozdabianie nie brakło nikomu, a żaden piernik nie był taki sam. Po skończonej pracy każdy zabrał swoje słodkości do domu, aby podzielić się z bliskimi.
Dziękujemy jeszcze raz mamom, bez których nie byłoby tak wspaniałej i jednocześnie smakowitej
atrakcji zbliżającej nas do Świąt Bożego Narodzenia.