Konkurs „Drzewo Recenzji”

W tegorocznej edycji konkursu „Drzewo Recenzji – Warto czy nie warto przeczytać…” zorganizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich, wyróżnienie otrzymała Nikola Bobola z kl. 7b.
Zadaniem konkursowym było napisanie jednej recenzji książki spośród tych zaproponowanych dla dzieci i młodzieży w związku z 80 rocznicą wybuchu II wojny światowej.
Podczas gali nastąpiło nie tylko uroczyste wręczenia nagród, ale także odczytanie i zawieszenie przez laureatów konkursu swoich tekstów na tegorocznym Drzewie Recenzji.
Serdecznie gratulujemy Nikoli sukcesu i życzymy dalszego rozwijania talentu pisarskiego!