Wydarzenia

„Zima w szkole”

Wzorem poprzednich lat w naszej placówce została zorganizowana akcja „Zima w szkole”.
W trakcie pierwszego tygodnia ferii uczniowie klas 1-8 wzięli udział w szeregu wyjść, zajęć tematycznych i warsztatów. Wspólnie odwiedzili Laboratorium Profesora Klockowskiego, Muzeum Etnograficzne i rozegrali bardzo ciekawą partię gry ekonomicznej. Nie zapomnieli również o aktywności ruchowej, bowiem skorzystali z atrakcji, jakie oferują GoJump i GoAir.
Nie zabrakło także wyjść do kina i na kręgle. Uczniom szczególnie spodobały się warsztaty robienia pierogów w Restauracji Siesta.
O nudzie nie było mowy także podczas pobytu w szkole. Uczniowie brali udział w różnorakich zajęciach artystycznych, teatralnych, filmowych i rekreacyjnych. Mieli szansę sprawdzić się między innymi podczas podchodów, a rozwiązywanie kolejnych zagadek i łamigłówek sprawiło im wiele radości.
Mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów, zaprosiliśmy panią policjantkę z III Komisariatu Policji, która przeprowadziła prelekcję nt. „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży szkolnej podczas ferii zimowych”.
Szczególne podziękowania należą się Radzie Rodziców, która finansowo wsparła organizację „Zimy w szkole”.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme