Wydarzenia

Bravo, bravo, bravissimo dla Zosi!

Z wielką radością informujemy, że Zosia Żebrowska – uczennica kl. VII c – otrzymała tytuł laureatki Małopolskiego Konkursu Humanistycznego!

Nasza uczennica znalazła się wśród 33 osób z całego województwa, które otrzymały tak zaszczytne miano.

Jak przebiegał Małopolski Konkurs Humanistyczny?

18 X 2019 – etap szkolny – kilka tysięcy uczestników w województwie
4 XII 2019 – etap rejonowy – 900 osób z województwa
24 II 2020 – etap wojewódzki – 174 osoby
12 III 2020 – OGŁOSZENIE WYNIKÓW: Zosia laureatką!

Do kolejnych zmagań konkursowych należało solidnie przygotować się, m.in. poprzez przeczytanie kilku lektur (do każdego etapu), oglądnięcie odpowiednich filmów i przede wszystkim ciężką pracę związaną z analizą tekstów kultury.

Nasza uczennica stanęła na wysokości zadania i teraz już cieszy się prestiżowym tytułem. Oprócz tego będzie miała pewne profity podczas egzaminu ósmoklasisty (zwolnienie z jednej części) oraz w czasie rekrutacji do szkoły średniej. To dopiero za rok, bo obecnie Zosia jest w kl. VII.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme