Charles Dickens – konkurs dla uczniów klas VIII na pracę projektową z okazji 150-tej rocznicy śmierci pisarza

Nasi ósmoklasiści mieli niedawno okazję zaprezentować swoje umiejętności językowo-informatyczne, biorąc udział w szkolnym konkursie języka angielskiego na przygotowanie pracy projektowej o Charlsie Dickensie.

Konkurs zorganizowany został z okazji przypadającej w tym roku 150-tej rocznicy śmierci tego anglojęzycznego pisarza.
Prace, które wpłynęły na konkurs, przygotowane w formie prezentacji multimedialnych, opisywały szczegóły życia i twórczości Charlsa Dickensa. Wzbogacone o ilustracje i obrazy, zostały przygotowane przez naszych uczniów na najwyższym poziomie.
Jury postanowiło wyróżnić następujące prace:
I miejsce – Wiktoria Mucha kl. VIII c i Wiktoria Wójcik kl.VIII c
II miejsce – Katarzyna Matoga kl. VIII c i Monika Fido kl. VIII c