Szkolny Samorząd Uczniowski

Z radością informujemy, iż Szkolny Samorząd Uczniowski otrzymał dotację do wszystkich trzech napisanych projektów z Programu Wsparcia Samorządu Uczniowskiego we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa oraz Fundacją Oświatową im. ks. Stanisława Konarskiego.

Projekty „Językowa Cooltura w SP64”, którego założeniem jest stworzenie biblioteczki językowej dla uczniów naszej szkoły oraz projekt „Dobre słowo dla Seniora”, którego głównym punktem będzie obdarowanie seniorów kartkami bożonarodzeniowymi oraz drobnymi upominkami będą realizowane jeszcze w tym roku, natomiast projekt „Wieczór fanów Harry’ego Pottera” tuż po feriach. Zachęcamy do zaangażowania, wszelakie informacje dotyczące projektów będzie można znaleźć w ogłoszeniach w Librusie oraz na stronie internetowej szkoły.

Szkolny Samorząd Uczniowski