Moja własna maseczka ochronna

Maseczki ochronne stały się naszą teraźniejszością i z pewnością pozostaną z nami na dłużej. Nie wszyscy je lubimy, ale musimy je tolerować. Oprócz funkcji ochronnej, jaką spełniają, maseczki mogą pomóc nam wyrazić siebie, swój charakter, swoje zainteresowania i przy okazji wykazać się kreatywnością, tworząc swoją spersonalizowaną maseczkę.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w takim konkursie (organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie).

Jeden z naszych szóstoklasistów został szczególnie wyróżniony: Hubert Muszyński uczeń klasy VI b, otrzymał Grand Prix!
Serdecznie gratulujemy Hubertowi i liczymy na to, że kiedyś go zobaczymy w własnoręcznie wykonanej masce:)