Wydarzenia

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie.

W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi nasza szkoła przyłączyła się do zbiórki żywności oraz artykułów chemicznych organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż. Zwracamy się z apelem o pomoc i wsparcie w organizacji paczek dla potrzebujących.

Do najbardziej potrzebnych artykułów należą: słodycze, kawa, miód, kakao, barszcz biały i żurek instant lub w kartonie, dania gotowe, owoce i warzywa w puszce lub słoiku, konserwy mięsne i rybne, olej i inne artykuły, które nie muszą być przechowywane w warunkach chłodniczych; większość podopiecznych to osoby nie mające warunków do przygotowywania posiłków – mąka zatem jest często bezużyteczna…) oraz chemii gospodarczej (proszki i płyny do prania, środki myjące, artykuły higieniczne, ręczniki). Każda ilość będzie mile widziana i z każdej będziemy niezwykle wdzięczni.

Mamy nadzieję, że wspólnie uda się wspomóc wszystkich tych, którzy często przeżywają Święta w samotności, chorobie i lęku o następny dzień.

Potrzebne artykuły prosimy zostawiać na portierni w specjalnie przygotowanym do tego celu kartonie.

Zbiórka trwa do 25 marca 2021 r.

Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc!

Koordynatorzy wolontariatu SP 64. 

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme