Kolejne mistrzostwo!! Tym razem chłopców klas młodszych

Dzień zaczął się niepomyślnie. Chłopcy dowiedzieli się na zbiórce, że najprawdopodobniej nie pojadą na zawody ze względu na nieobecność ich nauczyciela opiekuna. Pomoc nadeszła ze wszystkich stron. Pani (od tamtej pory „Trenerka”) Iwona Maryniak zgłosiła się, że pojedzie z uczniami. Dokumenty przygotował pan Wawro, a pani dyrektor szybko naniosła zmiany w planie lekcji i dała zielone światło do gry.
Chłopcy od tej pory złapali wiatr w żagle. Na miejscu, po szybkim rozpoczęciu wyszli z fazy grupowej. W międzyczasie przybył także tata naszych reprezentantów i wsparł ich swoją wiedzą oraz zaangażowaniem. Już teraz nic nie stawało im na przeszkodzie. Nawet dwukrotne karne, które są loterią, przechylały się na naszą stronę.
Stało się! Chłopcy zdobyli mistrzostwo Krakowa w piłce nożnej! 21 czerwca odbędzie się finał na szczeblu wojewódzkim, gdzie chłopcy z podniesionym czołem staną w szeregu z najlepszymi zawodnikami w Małopolsce.
Gratulujemy zawodnikom oraz wszystkim wymienionym w tekście, którzy przyczynili się do tego sukcesu!