Nasze sportowe sukcesy

W czerwcu rozpoczęliśmy rywalizację międzyszkolną w zawodach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży.

Reprezentujemy szkołę w zawodach lekkoatletycznych i turniejach piłkarskich.

W Czwórboju lekkoatletycznym, w którego skład wchodzi bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg długi ( 600m dziewcząt i 100m chłopców) reprezentowali nas :

– dziewczęta : Róża Zegan, Weronika Samolej, Alicja Toś, Dominika Wachowicz, Julia Hazik

– chłopcy: Adam Matyjasik, Jan Maryniak, Franciszek Prażuch, Bartłomiej Zdzieszek, Gabriel Kasiński, Maciej Badacz.

W biegach przełajowych każdy musiał pokonać 1000m biegu terenowego. W naszej reprezentacji wystąpili: Weronika Samolej, Julia Hazik, Dominika Kulpa, Oliwia Romaniuk, Daria Sromek, Julia Cerek, Maria Cerek, Elżbieta Kuś i Krystian Michalik.

W Czwórboju najlepszy wynik uzyskał Bartłomiej Zdzieszek, który zajął IV miejsce w biegu na 1000m. W biegach przełajowych najlepiej pobiegła Weronika Samolej, która wywalczyła VII miejsce w swojej kategorii wiekowej.

W turniejach piłkarskich zakończyliśmy już zmagania w kategoriach dziewcząt młodszych i chłopców starszych. Nasze dwie pozostałe drużyny walczą na etapie wojewódzkim, ale o ich sukcesach poinformujemy w osobnym artykule.

Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy wyników