Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo
Już niebawem zabrzmi pierwszy dzwonek. Ze względu na trwającą pandemię, w dniu 1 września 2021 r. odbędą się tylko spotkania z Wychowawcami w salach lekcyjnych wg wykazu umieszczonego przy wejściu do budynku Szkoły i na stronie Szkoły.

Dbając o bezpieczeństwo sanitarne prosimy wszystkich o zdezynfekowanie rąk przy wchodzeniu i wychodzeniu z budynku oraz o zasłonięcie ust i nosa podczas pobytu w budynku Szkoły. Ze względu na brak możliwości zapewnienia dystansu w dniu rozpoczęcia roku szkolnego, obowiązek zasłonięcia ust i nosa dotyczy Uczniów, Rodziców i wszystkich, którzy w tym dniu odwiedzą naszą Szkołę.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/22