Kopiec Kościuszki

Po pełnym emocji wieczorze i nocy w Willi Decjusza uczniowie spacerkiem wybrali się na Kopiec Kościuszki. Droga wiodła przez Lasek Wolski. Spacerującym towarzyszyła jesienna aura. Na kopcu czekała na uczniów pani przewodnik, która oprowadziła po muzeum i wystawie „Kościuszko-bohater wciąż potrzebny?”.Kolejny punkt programu to wspinaczka na sam kopiec. Stąd niezapomniane widoki Krakowa.Na koniec Muzeum Figur Woskowych i spacer między m.in. św. Janem Pawłem II, św. Faustyną, Adamem Mickiewiczem, Henrykiem Sienkiewiczem, Janem Matejko…Zwieńczeniem wyprawy była przechadzka al. Waszyngtona na Salwator.