Ile waży św. Mikołaj?

W dniach 29.11-17.12 odbędzie się w naszej szkole zbiórka monet w ramach akcji „Ile waży św., Mikołaj?” organizowanej przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Jej celem jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji.

W poniedziałek 29 XI św. Mikołaj wyruszy w podróż dookoła świata. Jego drogę będzie można śledzić na tablicy na pierwszym piętrze. Aktualizacja codziennie ok. godz. 12. Każdy z uczniów dostanie kartę do zbierania pieczątek. Dokładając się do zbiórki, otrzyma za każdym razem jedną pieczątkę. Przekonamy się, kto zbierze ich najwięcej. Czy Mikołajowi uda się okrążyć świat? To zależy od Waszego zaangażowania w zbiórkę.
Zapraszamy!

Koordynatorzy wolontariatu