Wydarzenia

Konkurs Pięknego Czytania

Pięknie czytamy! 📖📚
Po raz kolejny w naszej szkole odbył się Konkurs Pięknego Czytania. Brali w nim udział uczniowie z klas I – III. Jak co roku dzieci miały za zadanie przeczytać fragmenty ulubionej książki z literatury dla dzieci i młodzieży. Swoje teksty odczytywały podczas przesłuchania, które odbyło się w listopadzie 2021 roku. Jury wyłoniło wśród uczestników uczniów, którzy swoimi zdolnościami oczarowali komisję:

Nagrody otrzymali:
Grand Prix: Pola KucharekI miejsce: Alicja Wachowska
II miejsce: Lena SzostakIII miejsce: Klara SromekFinalista etapu szkolnego, Pola Kucharek wzięła udział w przesłuchaniach, które odbyły się 26 listopada w WBP w Krakowie, otrzymując wyróżnienie. Uczestnikom konkursu wręczono dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział!

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme