SZKOLNA INDYWIDUALNA LIGA LEKKOATLETYCZNA – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

15 i 16 września byliśmy na pierwszych w tym roku szkolnym zawodach sportowych. Były to indywidualne zawody lekkoatletyczne. Nasi uczniowie rywalizowali w następujących dyscyplinach :

• biegi na 100m, 300m, 600m (dziewczęta), 1000m(chłopcy), sztafeta 4x100m
  • pchnięcie kulą
  • skok w dal

Pomimo trudnych warunków atmosferycznych udało się rozegrać wszystkie konkurencje.
W naszej ekipie najlepiej wypadli :
Kalinowski Krystian ( 5 miejsce w biegu na 300m i 6 miejsce w pchnięcu kulą) i Agata Berlińska ( 7 miejsce w biegu na 300m).
W rywalizacji sztafet dziewczęta zajęły 10, a chłopcy 12 miejsce.

Wystartowaliśmy w następującym składzie :
Dziewczęta: Milena Wójcik 7a, Oliwia Mężydło 8a, Gabriela Zdzieszek 8b, Agata Berlińska 8c, Julia Pawłowska 8c, Dominika Wachowicz 8c, Weronika Samolej 8d, Lena Witek 8d.
Chłopcy: Adam Matyjasik 7a, Michał Okrajek 8a, Mieszko Regulski 8a, Mateusz Ciarka 8b, Bartosz Sysło 8b, Bartłomiej Zdzieszek 8b, Karol Bocheński 8c, Krystian Kalinowski 8c.
Wszystkim reprezentantom gratulujemy