SZKOLNE ZAWODY W RZUCIE SAMOLOTEM PAPIEROWYM

We wrześniu 2022 r. w naszej szkole na terenie boiska odbyły się szkolne zawody w rzucie papierowym samolotem. Ta dziecięca zabawa w puszczanie samolotów z papieru jest bezpieczna, intrygująca i może przerodzić się w wielką pasję.

Uczniowie klas 4-8 na lekcjach plastyki własnoręcznie wykonywali samoloty z papieru, a następnie przeprowadzono zawody w obrębie każdej klasy, wyłaniając zwycięzcę. Najlepsi z poszczególnych klas spotkali się w finale 27.09.2022 na boisku szkolnym.
Oto wyniki wśród uczniów klas 4-8:
1. Jakub Szczęsny (kl. 7a)
2. Adam Wojciechowski (kl. 4a)
3. Zuzanna Drab (kl. 6a)
Najdłuższy rzut/lot samolotem papierowym osiągnął Raman Mazurenka z klasy 5a.
Również uczniowie klas 1-3 wykonywali samodzielnie papierowe samoloty i uczestniczyli w klasowych zawodach.Oto wyniki w konkurencji klas 1-3 na najdłuższy oddany lot samolotem:
1. Igor Krześniak – 10,54 m
2. Mikołaj Kocoń – 10,16 m
3. Piotr Wyłupek – 9,48 m
Laureaci konkursów w obu kategoriach otrzymali dyplomy oraz cenne nagrody ufundowane przez Radnych III Dzielnicy.
Brawo 😊 😊 😊!