Wydarzenia

Patronki i Patroni Krakowskich Ulic

Biblioteka Kraków, Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 oraz partnerzy:

Towarzystwo Miłośników Historii i Zabytków Krakowa, Muzeum Krakowa, Archiwum Narodowe w Krakowie, Towarzystwo Prądnickie, Rada i Zarząd Dzielnicy II Grzegórzki, Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w Krakowie – Ośrodek Edukacji Obywatelskiej to organizatorzy X edycji konkursu „Patronki i patroni Krakowskich Ulic”.

Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży od 6 do 18 lat. Zadanie konkursowe polegało na zaprezentowaniu patronek i patronów krakowskich ulic w wybranej formie: pracy plastycznej lub lapbooka. Celem konkursu było upamiętnienie postaci i popularyzacja dokonań osób, których nazwiska stają się nazwami krakowskich ulic oraz placów.

Spośród 218 prac nadesłanych na konkurs komisja doceniła 46, przyznając 30 nagród i 16 wyróżnień.

Niezwykle cieszy fakt, że prace naszych dwóch uczennic wpadły w oko komisji:)
I tak lapbook Niny Jarzyny z kl. IV a zajął I miejsce!
Wyróżnienie otrzymała praca Mileny Wójcik z kl. VII a.

Serdeczne gratulacje:)

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme
Skip to content