DZIELNICOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 20.04.2023.

Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa Nr 64, a sponsorem nagród Rada Dzielnicy III. W zawodach brały udział reprezentacje SP 2, SP 64, SP 95 i SP 114. Reprezentacja składała się z dwóch dziewcząt i dwóch chłopców.
Mistrzostwo Dzielnicy III zdobyli w tym roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 114.

Pozostałe miejsca zajęli reprezentanci SP 64, SP 95 i SP 2.
Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali :

• w kategorii dziewcząt : Zofia Bugaj SP 114
  • w kategorii chłopców : Tymon Sączawa SP 114

W organizacji zawodów pomagali uczniowie z klas 8a, 8c, i 8d oraz studenci AWF.
Każda szkoła i najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody w postaci sprzętu sportowego. Nagrody wręczała Joanna Pierzchała – Cempura Przewodnicząca Komisji Sportu i Rekreacji Rady Dzielnicy III.
Drugie miejsce dla naszej szkoły wywalczyła drużyna w składzie :
Joanna Gurda (8c), Joanna Pawłowska (8c), Radosław Pach (6c) i Viktor Rozkhok (7b).
Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy i zapraszamy za rok